Trust Proclear Multifocal XR

Proclear Multifocal XR

$58.99
QUANTITY PRICE DISCOUNT
2 box + $55.99 $6.00
4 box + $53.99 $20.00
Worldwide Shipping
Manufacturer Product

This product is unavaliable.
Paylaş:
Aquaform teknolojisinin kullanıldığı, üstün netliğe sahip yumuşak lenslerdir. her kutua 6 adet blister (lens) bulunmaktadır.

Stock: %5

Stok skoru son 100 siparişin kaçının kendi stoklarımızda veya distribütör (üretici/ithalatçı) firmanın stoklarında bulunduğunu gösterir.

Örnek: Stok skoru 98/100 olan bir ürünü sipariş veren her 100 kişinin 98'inin siparişi aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmiştir.

Diğer 2 sipariş mevcut stoğumuzda veya distribütör firmanın stoklarında bulunmadığından yaklaşık 4 hafta içerisinde özel olarak temin edilmiş ve teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Kesin stok bilgisi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

1 REVIEWS for Proclear Multifocal XR
E
– 9/5/2015 12:19:21 AM

Benim bir gözümde temiz görüntü alırken diğerinde biraz bulanıkça ve çift görüntü etkisi yaptı. Ayrıca lensler normal standart lenslere göre biraz daha kalın ve rahat olmayıp varlıkları hissediliyor. Yaklaşık 35 yıldır lens kullanıyorum ve ilk defa verim alamayıp yine eski kullandıklarıma dönmek zorunda kaldım. Belki lensler iyidir de benim gözlerim uygun değildir, bilmiyorum ancak almayı düşünenler mutlaka doktorlarından iyice tecrübe ederek alsınlar ama maalesef çoğunda bu tür deney lensi yok.

ADD REVIEW